Pisząc teksty na stronę, to własnie tutaj utknęłam na dłużej… Bo co ja mam Wam o sobie napisać? 😉 Że jestem żoną, mamą, a fotografia to cały mój świat – oklepane! 😉
Często mnie pytać „Jak to się zaczęło?”, więc może to jest miejsce, by Wam o tym opowiedzieć. Wykształcona jestem w zupełnie innym kierunku, ale „robić zdjęcia” lubiłam od zawsze. Bliskie mi Osoby zapewne kojarzą taki mały, kompaktowy i różowiutki aparacik, który towarzyszył mi dość często;) Potem odłożyłam go na jakiś czas, aż do momentu kiedy urodziła się moja moja Córa. Stwierdziłam, że to jak rośnie, zmienia się niemalże każdego dnia, MUSI zostać utrwalone właśnie za pomocą zdjęć! Chciałam stworzyć piękne obrazy, wspomnienia, do których zawsze będę mogła wrócić i znając mnie, rozczulić się okrutnie;) Wtedy zapisałam się na podstawowy kurs obsługi aparatu, aby nauczyć się nad nim panować i przestać w końcu robić zdjęcia na automacie.

undefined

We wrześniu 2014 roku pojechałam na warsztaty noworodkowe do niezwykle uzdolnionej Moniki Serek. Do dziś zastanawiam się, jak to się stało, że tam pojechałam, jeszcze bez doświadczenia i wiedzy w pracy z takimi Maleństwami. To był jakiś impuls, szybka decyzja i wewnętrzne przekonanie, że ja po prostu chcę to robić. Nigdy bym nie przypuszczała, że będę pracować głównie z Dziećmi i że to na prawdę będzie mi sprawiało taką przyjemność. Mam ogromne szczęście, że znalazłam zajęcie, które mnie bardzo inspiruje, nieustannie rozwija, często bywa niesamowitym wyzwaniem, ale co najważniejsze – satysfakcjonuje. I to uczucie, że robię coś wyjątkowego i ważnego, ponieważ mam okazję uwieczniać najszczęśliwsze momenty w życiu ludzi, których spotykam w swojej pracy.

Magda Malinowska Fotografia
ul. Częstochowska 7
87 – 100 TORUŃ

tel. 509 279 271
e-mail: foto.malinowska@gmail.com