ciążowa

Kiedy wykonać sesję?
Sesję najlepiej wykonać w 7-8 miesiącu ciąży. Brzuszek jest już widoczny, a samopoczucie pozwoli na chwilę aktywności podczas pozowania. Jest to termin umowny, ponieważ głównym kryterium jest wielkość brzuszka oraz to, abyś czuła się komfortowo i pięknie.
Możesz taką sesję zaplanować tylko dla siebie, ale jeżeli Twoim życzeniem są również ujęcia z Partnerem i/lub starszym Rodzeństwem, to bardzo chętnie je wykonam.

Gdzie odbywa się sesja?
Sesje w moim studio w Toruniu lub jeśli tylko warunki pogodowe sprzyjają – w plenerze. Wszystko zależy od Waszych oczekiwań i pomysłów.

Co ubrać na sesję?
W studio do dyspozycji przyszłej Mamy są ubrania uszyte specjalnie do tego rodzaju fotografii m.in. piękne suknie ciążowe, body, spódnice, a także dodatki w postaci wianków na głowę. Natomiast, jeśli masz swoje ubrania, które chciałabyś założyć, to jak najbardziej możemy ich użyć. Świetnie sprawdzą się długie spódnice, suknie, obcisłe bluzeczki podkreślające brzuszek i narzutki. Pięknie wyglądają koronki i tiule. Kolory: pastele, beże, biele, szarości oraz czerń. Unikamy nadruków, napisów i wszelkich emblematów na koszulkach (wyjątek: delikatna kratka, kropeczki lub kwiatuszki).

Bardzo ważną kwestią jest bielizna, najlepiej abyś miała biustonosz z odpinanymi ramiączkami, jeśli nie ma takiej możliwości, to przygotuj proszę w kolorze cielistym lub białym oraz czarnym (ramiączka będziemy chować pod ubranie).
Jeśli zdecydujesz się na bardziej subtelne kadry w studio, należy przygotować komplet pięknej bielizny oraz dłuższe narzutki i swetry. W studio znajduje się łóżko, które pozwoli nam na stworzenie tego typu kadrów.

Jak długo trwa sesja?
Sesja trwa 1-2godz. wszystko zależy od Twojego samopoczucia, jeśli będziesz potrzebowała chwili odpoczynku, to zorganizujemy przerwę. Dostosowuję się do Twojego rytmu.

Jak wygląda płatność za sesję?
Płatność za wybrany pakiet odbywa się w dniu sesji. Natomiast za dodatkowe ujęcia, odbitki czy inne wybrane produkty, należy dopłacić w dniu odbioru zdjęć lub przelewem na konto bankowe.

Co dzieje się po sesji?
W przeciągu 7 dni roboczych od dnia wykonania sesji, dokonuję selekcji zdjęć i przesyłam link do galerii najlepszych ujęć. Następnie, Wy wybieracie ostateczną ilość zdjęć, które poddane zostaną autorskiej obróbce i delikatnemu retuszowi. Czas oczekiwania na zdjęcia wynosi do 40 dni roboczych od momentu wyboru przez Was zdjęć. Nie przekazuję zdjęć bez obróbki oraz plików RAW.

Czy mogę zamówić dodatkowe produkty?
Istnieje możliwość zamówienia obrazów na płótnie, obrazów na piance, fotoalbumów z Twoim zdjęciem. Szczegół w zakładce: Dodatkowe prodkukty

noworodkowa

Kiedy wykonać sesję?
Sesja noworodkowa, to wyjątkowa sesja, którą najlepiej wykonać między 4-14 dobą życia Maleństwa. Im wcześniej, tym sesje przebiegają sprawniej i bez stresu dla Dzidziusia, i dla Was. Wynika to z faktu, że im młodszy noworodek, tym ma głębszy sen, fazy aktywności są bardzo krótkie, zachowuje jeszcze pozycję embrionalną z brzuszka Mamusi, a to wszystko pozwala na bezproblemowe ułożenie w słodkich śpioszkowych pozycjach. Po tym czasie Maluszki śpią płytszym snem, często się wybudzają, są bardziej wrażliwe na dotyk oraz mogą pojawić się pierwsze kolki lub problemy skórne. Z tego powodu, warto sesję noworodkową zarezerwować jeszcze w okresie ciąży. Do rezerwacji przyjmuję wstępną datę porodu (tak, abym wiedziałam, że w okolicach tego terminu mogę spodziewać się Maluszka u siebie w studio), zaraz po narodzinach, a najlepiej w dniu narodzin, kontaktujecie się ze mną i ustalamy ostateczną datę naszego spotkania. Bardzo ważne jest, aby ten kontakt był możliwie jak najszybszy, by zmieścić się w odpowiednim czasie.

Gdzie odbywa się sesja?
Sesja odbywa się w studio w Toruniu. Jest to miejsce przystosowane do pracy z najmniejszymi Modelami. Dbam aby podczas sesji była odpowiednia temperatura otoczenia (nagrzewam pomieszczenie do tzw. temperatury kąpielowej, by nagiemu Maluszkowi było ciepło), zapewniam bezpieczne i stabilne akcesoria oraz dodatki używane do aranżacji. W studio znajduje się przewijak oraz kuchnia, czyli jest dostęp do ciepłej wody, aby przygotować np. mleczko dla Maleństwa.

Jak długo trwa sesja?
Czas trwania sesji noworodkowej jest trudny do określenia. Przygotowuję wstępny scenariusz takiej sesji, ale to Maluszek i jego potrzeby dyktują rytm pracy, który całkowicie dostosowany jest do pór karmienia, przewijania i tulenia. Sesja noworodkowa trwa zwykle od 3 do 4 godzin, ale może przeciągnąć się nawet do 6, gdy Maluch wymaga częstszego lub dłuższego karmienia. Dlatego sugeruję, aby na dzień naszego spotkania nie planować innych zajęć.

Jak przebiega taka sesja?
Każda sesja wygląda inaczej, każdy Maluszek ma inną wrażliwość oraz potrzeby. Na wstępie Maluszek jest karmiony oraz usypiany. Przygotowuję wstępną aranżację i z Waszymi sugestiami, dobieram ubranko i dodatki – z uwzględnieniem reakcji Maluszka. Kiedy Maluszek zaśnie rozpoczynamy sesję, czasem zdarza się, że na jednej, dwóch drzemkach wykonam wszystkie zaplanowane kadry, a w przypadku bardziej wrażliwych Maluchów, robimy częstsze przerwy. Trzeba pamiętać, że są Dzieci, które często się wybudzają lub prawie w ogóle nie zasypiąją, a to nie pozwoli nam na liczne zmiany ubranek, czy wszystkie ułożenia Maluszka. W takiej sytuacji układam Maluchy w mniej skomplikowanych pozycjach i wykonuję więcej kadrów w objęciach Mamy i Taty. Najważniejsze, aby na nic się nie nastawiać, zdjęcia Waszego Malucha, będą radować Wasze i najbliższych serducha przez lata.

Co zabrać i jak przygotować się na sesję?
Dla Maleństwa oferuję piękne dekoracje, milutkie kocyki, czapeczki i opaski hand-made. Musicie jednak zabrać ze sobą kilka niezbędnych rzeczy:
1. Dla Dzidziusia: 1-2 kocyki (niewyprane, aby czuło swój zapach), smoczek, zapas pieluszek do przewijania, pieluszki tetrowe.
2. Dla Rodziców i Rodzeństwa: proszę o przygotowanie 2 zestawów ubrań: pierwszy, w ciemnych kolorach. Najlepiej sprawdzą się czarne (ew. granat, bordo, ciemny fiolet), jednolite stroje (bez nadruków, napisów i wzorów), spodnie mogą być jeansy. Drugi zestaw to góra ubrań w jasnych kolorach (bluzka/sukienka): biel, beż, kremy, pastele, szarości.
Dodatkowo, proszę o przygotowanie obuwia na zmianę, zwłaszcza w okresie jesienno – zimowym.
Dla kluczowego startu sesji pomocne jest, aby Maluszek nie jadł ok. 2h przed sesją (lub żeby, nie najadł się do syta) i nie spał zbyt długo. Nasze spotkanie rozpoczynamy od karmienia i jest wówczas duża szansa, że najedzone spokojnie i co najważniejsze mocno zaśnie.

Jak wygląda płatność za sesję?
Płatność za wybrany pakiet odbywa się w dniu sesji. Natomiast za dodatkowe ujęcia, odbitki czy inne wybrane produkty, należy dopłacić w dniu odbioru zdjęć lub przelewem na konto bankowe.

Co dzieje się po sesji?
W przeciągu 7 dni roboczych od dnia wykonania sesji, dokonuję selekcji zdjęć i przesyłam link do galerii najlepszych ujęć. Następnie, Wy wybieracie ostateczną ilość zdjęć, które poddane zostaną autorskiej obróbce i delikatnemu retuszowi. Czas oczekiwania na zdjęcia wynosi 30 dni roboczych od momentu wyboru przez Was zdjęć. Nie przekazuję zdjęć bez obróbki oraz plików RAW.

Czy mogę zamówić dodatkowe produkty?
Istnieje możliwość zamówienia obrazów na płótnie, obrazów na piance, fotoalbumów, drewnianych deseczek z Twoim zdjęciem. Szczegół w zakładce: Dodatkowe prodkukty

sesja roczkowa z muffinką cake smash

Jak przebiega taka sesja?
Pierwsze urodziny Malucha to wyjątkowa chwila dla calej Rodziny, dlatego sesja powinna być inna niż wszystkie 😉 Sesję roczkową typu „Smash cake” wykonuję w dwóch etapach. W pierwszej kolejności powstaje kilka standardowych ujęć, część z wykorzystaniem rekwizytów roczkowych oraz dziecięcych (tak abyście mieli 1-2 kadry, takie „codzienne” bez akcentu urodzinowego ). W tej części sesji powstają kadry rodzinne. Następnie, chwila przerwy i przemieniamy scenografię na bardziej uroczystą (balony, girlandy, pompony), a Maluch dostaje spcejalnie przygotowaną muffinkę lub torcik, z którym musi się rozprawić za pomocą łyzeczki, rączki czy nóżki.
Przed sesją wspólnie ustalamy kolorystykę stylizacji, tak by wszystkie elemnty były spójne. W cenie są następujące dodatki: balony z helem (3-4sztuki), girlandy, pompony.

Gdzie odbywa się sesja?
Sesja najczęściej odbywa się w studio. Po takiej sesji często trzeba „wyczyścić” Malucha i przyda się dostęp do łazienki 😉 Możemy jednak w okresie wiosenno – letnim wykonać sesję roczkową również w plenerze. Do części „muffinkowej” idealnie sprawdzi się forma pikniku.

Co ubrać na sesję?
Dla dziewczynek mam do dyspozycji rampersy, sukienki i spódniczki oraz opaski i wianki, w przypadku chłopców liczę na Waszą garderobę. Zachęcam jednak do zabrania swoich ubrań, aby Maluch czuł się jak najbardziej naturalnie i komfortowo. Dobrze jest przygotować kilka wersji, a na miejscu wspólnie dobierzemy strój idelanie pasujący do stylizacji czy otoczenia. Najlepiej żeby ubrania nie posiadały dużych nadruków, napisów i dziecięcych emblematów (dot. również Rodziców), ponieważ takie rzeczy mogą odwracać uwagę od twarzy Modela. Dla dziewczynek świetnie sprawdzą się eleganckie sukienki lub spódniczka i bluzeczka. Mile widziane wszelkie tiule, koronki czy błyskiotki – w końcu to pierwsze urodzinki 😉 Dla chłopców jeansy, wszelkie spodnie (poza dresowymi) i koszule.
Do części torcikowej, staramy się dopasować kolorystycznie do scenografii, którą wspólnie ustalimy.
Planując ujęcia rodzinne, ważne abyście wszyscy pasowali do siebie pod względem kolorystycznym oraz stylistycznym.

Jak długo trwa sesja?
Sesja ze względu na dwu etapową formę trwa ok 2 godziny. Na sesję umawiamy się poza porą drzemek, tak aby Dziecko było wypoczęte i w dobrej formie.

Jak wygląda płatność za sesję?
Płatność za wybrany pakiet odbywa się w dniu sesji. Natomiast za dodatkowe ujęcia, odbitki czy inne wybrane produkty, należy dopłacić w dniu odbioru zdjęć lub przelewem na konto bankowe.

Co dzieje się po sesji?
W przeciągu 7 dni roboczych od dnia wykonania sesji, dokonuję selekcji zdjęć i przesyłam link do galerii najlepszych ujęć. Następnie, Wy wybieracie ostateczną ilość zdjęć, które poddane zostaną autorskiej obróbce i delikatnemu retuszowi. Czas oczekiwania na zdjęcia wynosi 30 dni roboczych od momentu wyboru przez Was zdjęć. Nie przekazuję zdjęć bez obróbki oraz plików RAW.

Czy mogę zamówić dodatkowe produkty?
Istnieje możliwość zamówienia obrazów na płótnie, obrazów na piance, fotoalbumów, drewnianych deseczek z Twoim zdjęciem. Szczegół w zakładce: Dodatkowe prodkukty

dziecięca i rodzinna

Kiedy wykonać sesję?
Sesje dziecięce podzieliłam na kilka etapów, ponieważ w każdym z nich sesja przebiega trochę inaczej:

 • Sesja niemowlęca 4-6 miesięcy
  To pierwszy okres, kiedy możemy wykonać sesję Maluchom zaraz po sesji noworodkowej. Dzieci zaczynają się już słodko uśmiechać, trzymają mocno główkę leżąc na brzuszku, na pleckach poleżą dłuższą chwilę bacznie obserwując otoczenie, a niejeden głodomorek w przeuroczy sposób będzie zajadać się swoim stópkami,
 • Sesja niemowlęca 7-9 miesięcy
  Maluchy potrafią już samodzielnie siedzieć i są bardziej kontaktowe, co daje możliwość uchwycenia w kadrze różnorodnych emocji oraz stworzenia różnorodnych aranżacji.
 • Sesje dziecięce od ok 1 roku wzwyż
  To sesje pełne zabawy, spontaniczności i emocji. W przypadku młodszych dzieci (do 5 lat) może pojawić się etap nieśmiałości, nieufności czy buntu, wówczas najlepiej potraktować sesję jako świetną zabawę i do niczego ich nie zmuszać, mając na uwadze fakt, iż w każdej chwili dziecko może przestać współpracować. Ze starszymi dziećmi praca jest dużo łatwiejsza, ponieważ rozumieją polecenia i w większości przypadków chętnie pozują.
  W ramach sesji dziecięcych wykonuję ujęcia rodzinne.

Gdzie odbywa się sesja?
Sesje możemy wykonać w zaciszu Waszego domu, czyli naturalnym dla dziecka otoczeniu, moim studio, w którym zapewniam różnego typu akcesoria, kocyki, koszyki, opaski i nakrycia głowy oraz jeśli tylko warunki pogodowe sprzyjają – w otoczeniu przyrody, gdzie Dzieci czują się najlepiej, co przekłada się na naturalne i spontaniczne kadry.

Co ubrać na sesję?
Dla Dzieci od 4 miesiąca do ok 2-3 lat mam do dyspozycji rampersy, sukienki i spódniczki oraz opaski i wianki, w przypadku chłopców liczę na Waszą garderobę. Zachęcam jednak do zabrania swoich ubrań, aby Maluch czuł się jak najbardziej naturalnie i komfortowo. Dobrze jest przygotować kilka wersji, a na miejscu wspólnie dobierzemy strój idealnie pasujący do stylizacji czy otoczenia. Najlepiej żeby ubrania nie posiadały dużych nadruków, napisów i dziecięcych emblematów (dot. również Rodziców), ponieważ takie rzeczy mogą odwracać uwagę od twarzy Modela. Dla dziewczynek świetnie sprawdzą się zwiewne sukienki, spódniczki oraz szorty. Mile widziane wszelkie tiule czy koronki (styl retro i boho). Dla chłopców jeansy, wszelkie spodnie (poza dresowymi) i proste bluzeczki czy koszule. Idealne kolory: biele, beże, szarości, brązy, granaty, pastele oraz czerń. To są moje sugestie, ważne aby Dziecko czuło się na sesji naturalnie i swobodnie.
Planując ujęcia rodzinne, ważne abyście wszyscy pasowali do siebie pod względem kolorystycznym oraz stylistycznym.

Jak długo trwa sesja?
Sesje niemowlęce i dziecięce (do ok 2-3lat) trwają od 40 minut do 2 godzin. W tym wieku Dzieci bardzo szybko się nudzą, więc działamy bardzo intensywnie. Wszystko zależy od miejsca wykonania sesji oraz potrzeb Malucha. Na sesję umawiamy się poza porą drzemek, tak aby Dziecko było wypoczęte i w dobrej formie.

Jak wygląda płatność za sesję?
Płatność za wybrany pakiet odbywa się w dniu sesji. Natomiast za dodatkowe ujęcia, odbitki czy inne wybrane produkty, należy dopłacić w dniu odbioru zdjęć lub przelewem na konto bankowe.

Co dzieje się po sesji?
W przeciągu 7 dni roboczych od dnia wykonania sesji, dokonuję selekcji zdjęć i przesyłam link do galerii najlepszych ujęć. Następnie, Wy wybieracie ostateczną ilość zdjęć, które poddane zostaną autorskiej obróbce i delikatnemu retuszowi. Czas oczekiwania na zdjęcia wynosi 30 dni roboczych od momentu wyboru przez Was zdjęć. Nie przekazuję zdjęć bez obróbki oraz plików RAW.

Czy mogę zamówić dodatkowe produkty?
Istnieje możliwość zamówienia obrazów na płótnie, obrazów na piance, fotoalbumów, drewnianych deseczek z Twoim zdjęciem. Szczegóły w zakładce: Dodatkowe prodkukty

lifestyle

Sesja lifestyle w studio to sesje pełne naturalnych i minimalistycznych kadrów. Bez dodatków i różnorodnych stylizacji – koncentrujemy się na prawdziwych emocjach, naturalnych pozach noworodkowo-niemowlęcych, utrwalamy w kadrze to co najważniejsze – bliskość i miłość między najbliższymi.

Sesje odbywają się w studio w specjalnie przygotowanej aranżacji. Większość kadrów odbywa się na łóżku, co pozwala nam na różnorodność kadrów, zwłaszcza w najtrudniejszym okresie do fotografowania, czyli od 2 do ok 3-4 miesiąca życia.

Na sesji powstaje wiele kadrów rodzinnych, ale również samego Maluszka.

Zalety naturalnej sesji NOWORODKOWEJ:

 • brak ograniczeń wiekowych. Sesja może się odbyć w dogodnym dla Was czasie, nawet kiedy Maluszek ma 4 czy 8 tygodni.
 • czas trwania sesji: 1-1,5h (ogromna zaleta zwłaszcza kiedy na sesji uczestniczy starsze Rodzeństwo w wieku 1.5-4 lat). Sesja przebiega szybko i sprawnie, nie czekamy na moment kiedy Maluszek zaśnie. Nawet jeśli Dzieciątko nie spi lub cierpi na dolegliwości np. brzuszkowe, nie stanowi to najmniejszego problemu.

W CO SIĘ UBRAĆ ?

 • sesja noworodkowa, niemowlęca, dziecięca, rodzinna

Najpiękniej wyglądają ubrania w bieli 🙂 Ewentualnie delikatne pastele, kremy, beże. Pięknie będą wyglądać naturalne materiały, koronki czy falbanki. Mama może założyć długą sukienkę, spódnica/spodnie + góra. W studio do dyspozycji kilka sukienek w kolorze bieli lub kremu oraz tiulowa spodnica w kolorze jasnego kremu lub różu (niezbędny top w jasnym kolorze). Do ujęć rodzinnych zadbajcie o spójność kolorów.

 • sesja ciążowa

Znakomicie do tego typu sesji wygląda piękna bielizna z koronki (biel, pastel, a nawet kontrastowa czerń) + sweterek, narzutka, zmysłowy szlafroczek za pośladki.

W studio do dyspozycji przyszłej Mamy mam sukienki w bieli oraz koronkowe body.

Jeśli na sesji będzie uczestniczyć Tata i/lub Rodzeństwo, zadbajcie o spójność strojów.

sesja plenerowa

Kiedy wykonać sesję?
Sesje w plenerze wykonuje się rano, kiedy słońce nie świeci jeszcze zbyt mocno (np. wiosna ok 8.00 rano) lub popołudniu kiedy zaczyna powoli zachodzić. Najlepsza pora na sesję, to ok 1 godz. przed zachodem słońca, ale nie wszystkie Maluszki są w stanie wytrzymać do tak pozniej pory, dlatego w okresie wiosna, wczesne lato spotykamy się ok 17.00-18.00. Zawsze staram się dopasować do pory drzemek Dziecka, lecz sesje w plenerze są dość mocno ograniczone przez światło. Możemy się spotkać godzinę/dwie wcześniej niż w/w wymionych porach, pójdziemy w bardziej zacienione miejsce, ale na pewno nie wykonam sesji w samo południe tzn. 11.00-15.00. Co innego, jesli będzie pochmurny dzień i słonće schowa się za chmurami 😉
Sesje w plenerze, potwierdzam ok 2 dni przed datą naszego spotkania, wówczas prognozy pogody są w stanie przewidzieć, co nas będzie czekać w dniu sesji. Jeżeli będzie brzydka pogoda (deszcz, zimny wiatr), przekładamy sesję na najbliższy dogodny dla nas termin lub spotykamy się w studio.

Gdzie odbywa się sesja?
Zazwyczaj spotykamy się w kilku sprawdzonych przeze mnie miejscach. Jest to rzeka i tereny ją otaczające pod Toruniem, polany, lasy lub nasza piękna Starówka (tylko w ciągu tygodnia w godzinach porannych, kiedy miasto nie jest jeszcze przepełnione m.in. turystami). Mogę również przyjechać do Was, jeśli mieszkacie w pięknej okolicy, macie piękny ogród lub sad.

Co ubrać na sesję?
W przypadku sesji dziecięcych/rodzinnych stroje przygotowujecie sami. Dobrze jest przygotować kilka wersji, a na miejscu wspólnie dobierzemy te idelanie pasujące do otoczenia. Najważniejsza zasada, to aby ubrania nie posiadały dużych nadruków, napisów i dziecięcych emblematów (dot. również Rodziców), ponieważ takie rzeczy mogą odwracać uwagę od twarzy Modela. Dla dziewczynek świetnie sprawdzą się zwiewne sukienki, spódniczki oraz szorty. Mile widziane wszelkie tiule czy koronki (styl retro i boho) oraz drobne kwiatuszki lub krateczka. Dla chłopców jeansy, wszelkie spodnie (poza dresowymi) i proste bluzeczki czy koszule.
Idealne kolory: biele, beże, szarości, brązy, granaty, jeans, pastele, róże, fiolety oraz czerń lub czerwień (w przypadku sesji jesiennych, dodatkowo musztardka, bordo, fiolet). W okresie wiosenno-letnim jeśli spotykamy się na łonie natury, gdzie w tle jest przewaga zieleni, wiosną jeszcze bardzo soczystej, unikamy intensywnych kolorów typu seledyn, mocna żółć lub niebieski. To są moje sugestie, ważne abyście czuli się na sesji naturalnie i swobodnie.
Planując ujęcia rodzinne, ważne abyście wszyscy pasowali do siebie pod względem kolorystycznym oraz stylistycznym.
W przypadku sesji ciążowych, udostępniam suknie ciążowe oraz spódnice, które są dostępne w studio, ale (UWAGA) trzeba mi to zgłosić przed sesją. Jeśli nie jesteś nimi zainteresowana, przygotuj najlepiej długie suknie oraz długą spódnicę + kilka obcisłych bluzeczek, a także inne stylizacje, które uważasz za idealnie pasujące do sesji w plenerze.

Jak długo trwa sesja?
Sesja trwa ok 1 – 1,5 godziny.

Jak wygląda płatność za sesję?
Płatność za wybrany pakiet odbywa się w dniu sesji. Natomiast za dodatkowe ujęcia, odbitki czy inne wybrane produkty, należy dopłacić w dniu odbioru zdjęć lub przelewem na konto bankowe.

Co dzieje się po sesji?
W przeciągu 7 dni roboczych od dnia wykonania sesji, dokonuję selekcji zdjęć i przesyłam link do galerii najlepszych ujęć. Następnie, Wy wybieracie ostateczną ilość zdjęć, które poddane zostaną autorskiej obróbce i delikatnemu retuszowi. Czas oczekiwania na zdjęcia wynosi 30 dni roboczych od momentu wyboru przez Was zdjęć. Nie przekazuję zdjęć bez obróbki oraz plików RAW.

Czy mogę zamówić dodatkowe produkty?
Istnieje możliwość zamówienia obrazów na płótnie, obrazów na piance, fotoalbumów, drewnianych deseczek z Twoim zdjęciem. Szczegóły w zakładce: Dodatkowe prodkukty

ważne informacje

 • Pracuję od poniedziałku do piątku. Nie mam wyznaczonych godzin pracy, dostosowuję się do Waszego Dziecka – jego pory spania i karmienia. Możemy się spotkać o każdej porze dnia, wyjątek to sezon plenerów (sesje odbywają się w godzinach porannych 8-10 lub popołudniowych 16-19),
 • Sesja w weekend. Pracuję tylko w co drugą sobotę w miesiącu w godzinach porannych – głównie dla Rodzin, w których jeden z Rodziców w ciągu tygodnia pracuje i przebywa poza miastem czy Osób przyjezdnych /sesja w pozostałe soboty i niedziele płatna dodatkowo +100zł/,
 • płatność następuje w dniu sesji,
 • w przeciągu 7 dni roboczych od dnia wykonania sesji, dokonuję selekcji zdjęć i przesyłam link do galerii najlepszych ujęć. Następnie Wy wybieracie ostateczną ilość zdjęć, które poddane zostaną autorskiej obróbce i delikatnemu retuszowi,
 • czas oczekiwania na zdjęcia wynosi 30 dni roboczych od momentu wyboru przez Was zdjęć,
 • nie przekazuję zdjęć bez obróbki oraz plików RAW

Magda Malinowska Fotografia
ul. Częstochowska 7
87 – 100 TORUŃ

tel. 509 279 271
e-mail: foto.malinowska@gmail.com